ליטיגציה נגד CPA Global

Bentham IMF העמידה מימון עבור לקוחות נוכחיים וקודמים של CPA Global לפתוח בהליכים משפטיים לקבלת החזרים כספיים בגין חיובים לא מורשים עבור שירותי תשלום דמי חידוש פטנט. 

חקירות שנעשו חשפו ראיות המראות ש CPA Global חייבה עמלות עבור חידוש שירותי פטנט שבאופן עקבי ומשמעותי גבוהות יותר ממה שהינה מורשה לדרוש תחת חוזי השירות שלה עם הלקוחות.

כל התדיינות משפטית תבוצע על בסיס ללא רווח, ללא תשלום, עבור לקוחות זכאים נוכחיים וקודמים של CPA Global אשר נכנסו להסכם מימון עם Bentham IMF . אם התביעות לא יעלו בהצלחה, לא תהייה חייב דבר.

לקבלת מידע נוסף או להירשם, לחץ כאן, שלח דוא"ל לכתובת  info@cpaglobal-litigation.com או התקשר למספר 1.833.204.1724+. ההרשמה היא בחינם וללא התחייבות.

  • +1.833.204.1724 :קנדה/ארצות הברית 
  • +080.0051.9071 : הממלכה המאוחדת
  • +1.800.290.544 : אוסטרליה
  • +800.93.1430 :הונג קונג - סין
  • +00.6633.81.3893 :יפן
  • +00.7981.4203.1827 :דרום קוריאה

התביעה

Global  CPA נתבעה פעמיים בשנים האחרונות על בסיס טענות שכללו חיובים לא מורשים בחשבוניותיה ללקוחות. לאחרונה הסכימה החברה ליישב את אחת התביעות, תובענה מייצגת שהוגשה בווירג'יניה שבארצות הברית, על סך -5.6 מיליון דולר בגין חיוב יתר של יותר מ -3,000 לקוחות. בתביעה האחרת, התובע טען שטענות בלתי מורשות מוערכות ב 90% + מעל החיוב שהחברה הייתה אמורה לדרוש.

ניתחנו חשבוניות של CPA Global ופיתחנו שיטה לחשב מה שאנו מאמינים שהוא דמי חיוב הנכונים. שיטה זו אפשרה לנו לכמת חיובים לא מורשים:

CPA Global Litigation Hebrew

חוזה החידוש הסטנדרטי של CPA Global  מאפשר לה  לחייב: (1) "דמי ניהול" מוגדרים; (2) תעריפי מעבר הכוללים עמלות סוכן וסכום;  (3) עלויות המרץ מטבע חוץ.

חיובים בלתי מורשים מעוררים עילה בגין הפרת חוזה ודרישה לזיכוי בגין חיובים אלה. 

מדוע כדאי להצטרף 

שחזור פיננסי. הרכבנו צוות תביעה עולמי מתוחכם להעלאת הטענות באי ג'רזי. אם חידשתם פטנטים באמצעות CPA Global במהלך 10 השנים האחרונות, ייתכן שתהיו זכאים לפיצוי כספי.

פשטות. הצטרפות לתביעה הפוטנציאלית היא פשוטה. לאחר שאישרת שהנך מעוניין שנפעל עבורך, חתמת על הסכם המימון עם Bentham, וסיפקת את חוזה ההתחדשות שלך עם CPA Global יחד עם החשבוניות שהתקבלו, נהיה מוכנים להמשיך.

לא ניצחת, לא שילמת. אם תחתום על הסכם המימון עם Bentham, התביעה תמומן במלואה, ללא סיכון עלות עבורך. לא תידרש לשלם עמלות אלא אם תביעתך נפתרה בהצלחה, ולאחר מכן רק מתוך סכומים שהוחזרו. אם התביעה לא תצליח, לא תשלם דבר.

מי יכול לתבוע

כשירותך לקבלת מימון מותנית ב-(1) שהשתמשת ב-CPA המהלך 10 השנים שחלפו כדי לחדש פטנט אחד או יותר ו-(2) שיש לך חוזה שירותי חידוש אשר כפוף לחוקים ולבתי המשפט באי ג'רזי. 

לא כל חוזי שירותי התחדשות הגלובלית של CPA-Global כוללים את סעיף "החוק החל" של ג'רזי. בדוק את החוזה שלך כדי לאשר זאת לפני שתירשם לקבלת מידע נוסף. "החוק החל" נמצא בדרך כלל בסעיף 12 לתנאים וההגבלות המצורפים להסכמי שירותי חידוש, ונראה בדרך כלל כדלקמן:

12. החוק החל: תנאים אלה וכל חוזה שנכרת בהתאם להם, יחול עליהם הפרוש לפי חוקי ג'רזי ותהיה לבתי המשפט בג'רזי סמכות ייחודית לדון בהם.


כתב ויתור


האתר הזה מוביל מידע לגבי תביעות משפטיות נגד CPA Global ואיננו מתאר שירותים מוענוקים על-יד CPA Global יולא מיוצר על-ידי או קשור בשום אופן ל CPA Global. תקליקו פה לבקר את האתר של CPA Global.

הירשם


תנאי להצטרפותך לתביעה הוא חידוש של פטנט אחד לפחות במהלך 10 השנים האחרונות דרך CPA Global והמצאות חוזה בינך לבין  Global CPA שיש בו סעיף לפיו "החוק החל" הוא של ג'רזי. למידע נוסף בחר בכפתור "הירשם". 

הירשם

אודותינו

התביעה תנוהל ע"י משרד עורכי הדין הבינלאומי Kobre & Kim LLP ביחד עם משרד עורכי הדין המוביל בג'רזי Baker & Partners, שיעבדו עם חברת הייעוץ לחידושי פטנטים Patent Annuity Costs Limited, בראשות מר Peter Rouse. Bentham IMF כבר העמידה מימון לפתיחת הליכים משפטיים. 

אנשי קשר


Kobre & Kim LLP
Stefanie Trilling
stefanie.trilling@kobrekim.com
+1 646 448 6213

Baker & Partners
Louise McNamee
louisemcnamee@bakerandpartners.com
+44 1534 766254

Peter Rouse
peter.rouse@pacipr.com
+44 7737 128174